Evinizin Her Yerindeyiz...

Hakkımızda

1986 yılından beri

Akkuş Halı Antalya ve ilçelerinde 1986 yılından beridir Perakende ve Toptan olarak Parça Halı, Yolluklar & Paspaslar, Showroom Halıları, Çim Halılar, Duvardan Duvara halılar gibi Halıcılık ticari faaliyetlerini sürdürmekte olup, Dinarsu, Sanat Halı, Morfo gibi Seçkin Markalar ile de İş ortaklığı yapmaktadır. İthal ve Yerli Ürünler ile Koleksiyonunu geliştirerek ihtiyacınız doğrultusundaki tüm gereksinimlerinizi tam anlamıyla anında karşılayabilecek bir bünyeye sahip firmamız Müşteri memnuniyetini de hergün artırmaktadır.

MİSYONUMUZ

Akkuş Halıcılık, yüksek kaliteli ürünleri ve sürekli yenilenen koleksiyonları ile dünyadaki dekorasyon modasını yakından takip etmekte olup; Antalya pazarındaki dekorasyon trendlerine yön vermektedir. Birbirinden Kaliteli ve Hesaplı Ürünleride yerli piyasaya tanıtmaktadır.

VİZYONUMUZ

Akkuş Halıcılık, halı dokuma sanatını yaşatmayı, geliştirmeyi ve yaymayı, bunu yaparken de istihdam sağlamak kişilerin ekonomisine katkıda bulunmayı amaç edinmiş ve bunu yaparkende Müşteri Memnuniyetini de en üst düzeyde tutmaya özen göstererek öncü bir şirket olmayı hedef edinmiştir.